אסטתיק סנטר בני ברק

אסטתיק סנטר-מכון לאסתטיקה.יופי ובריאות כף הרגל.
 אהרונוביץ 19 ב"ב לגברים:054-3342002 נשים:050-2030007  
 במכון היופי של אסתטיק סנטר תקבלו מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים ואסתטיקה רפואית מהמתקדמים ביותר. המקום נותן מענה כולל תחת קורת גג אחת שתתני לעצמך את הטוב ביותר. צרי עמנו קשר עוד היום ותהנה מפגישת ייעוץ חינם. 
אסתטיק סנטר - מציעים מגוון רחב של טיפולים ושירותים לגבר ולאישה. החל מהסרת שיער  בלייזר, פדיקור רפואי, טיפול בציפורן חודרנית, פטרת ציפורניים בלייזר, טיפולי פנים, שעווה, פאות ועוד. .
לנשים- טיפולי פנים, עיצוב גבות, הסרת שיער בלייזר, שעווה, מניקור, פדיקור רפואי,פאות ועוד.. 
לגברים-  הסרת שיער בלייזר. הסרת קעקועים בלייזר,פדיקור רפואי,טיפול פטרת ציפורניים בלייזר,טיפול פנים-אקנה בלייזר
הפתרון לציפורן חודרנית
שמעון דורני,הבעלים של מכון "אסתטיק סנטר" מומחה לטיפול בציפורן חודרנית בפטנט ייחודי לטיפול ללא כאב ומומחה לבעיות עור בכף הרגל. הדרך המהירה היעילה והיחידה שאינה כואבת לטיפול בציפורן חודרנית המותאמת במיוחד לאנשים שסובלים מציפורן חודרנית חוזרת, לגברים שמבחינה הלכתית לא יכולים להיות מטופלים ע"י אישה ולאנשים שהחשש מכאב גורם להם לדחות את הטיפול בציפוררן ולסבל מתמשך.
ניתן לטפל לצמיתות בציפורן חודרנית ולעשות זאת תוך 2 טיפולים והכי חשוב---ללא כאב! הפטנט הייחודי שאנחנו מציעים במכון משנה את כיוון צמיחת הציפורן והטיפול נעשה ללא כאב וללא עקירה. אז, אם אתם רגישים לכאב, או שיש לכם פחד לזריקות או שחשוב לכם שגבר יטפל בכם ולא אישה, או שכבר טיפלתם בעבר בציפורן חודרנית אך היא חזרה לגדול כחודרנית, מכון אסתטיק סנטר הוא המקום עבורכם, בנוסף הסרת שיער מקצועית לנשים ולגברים במכשיר חדשני ומתקדם IPL-THR שעווה, פדיקור,טיפול פנים.